Aktualności

Subskrybuj

Oświadczenie
captcha 

Zapraszamy na pierwsze "Miejskie Dialogi", których głównym celem jest tworzenie okoliczności dla mieszkańców Łodzi do poznawania rozwiązań krajów skandynawskich i krajów Beneluxu w zakresie współdecydowania społeczności o rozwoju przestrzeni publicznej oraz promowania działań wpierających rozwój więzi i powiązań między mieszkańcami miasta. Tym razem okoliczność szczególna: polska premiera książki Mikael Colville-Andersen "Być jak Kopenhaga" ukazująca się nakładem Wydawnictwo Wysoki Zamek (kolejna z serii książek Miasto szczęśliwe). A jednocześnie 10 rocznica działalności Fundacja Normalne Miasto Fenomen.

"Miejskie Dialogi" to konferencja, której program stanowić będą:
-warsztaty "partycypacja w praktyce"
-premiera książki Mikael Colville-Andersen "Być jak Kopenhaga" z udziałem autora
-panel dyskusyjny "jak skutecznie rozmawiać o przestrzeni"

Miejsce spotkania, czyli Centrum Dialogu Łódź, pozwoli na pogodzenie formuły konferencyjnej z warsztatami i swobodną wymianą myśli między uczestnikami spotkania. Organizatorem wydarzenia jest Federacja Miejskie Dialogi stworzona przez Biuro Zarządzania w Budownictwie i Fundacja Normalne Miasto Fenomen. Do udziału w wydarzeniu niezbędna będzie rejestracja:
http://bit.ly/2Zy4TEj

 

Możesz nas wspierać, dołączając do tej akcji. Przekaż dowolną kwotę na fenomenalne działania! Osoby, które wesprą nas kwotą minimum 50 zł i pojawią się na urodzinach FF, otrzymają książkę pt. "Być jak Kopenhaga" z autografem autora, Mikaela Colville-Andersena, który odwiedzi Łódź 25 maja.