Transport zrównoważony

Działamy na rzecz poprawy transportu pieszego, rowerowego i wspieramy pasażerów komunikacji zbiorowej.

Społeczeństwo obywatelskie

Chcemy, aby obywatele mieli większą świadomość swoich praw i skutecznie dopominali się ich przestrzegania.

Przestrzeń
miejska

Dbanie o to, co nas otacza, co każdy z nas widzi i z czym obcuje. Pragniemy uporządkowania tej sfery naszego życia.

i dziedzictwo

Nasza kultura, historia i wspólne dziedzictwo to wszystko, co czyni Łódź bardzo wyjątkowym miastem, które trzeba zrozumieć.

W Fundacji Fenomen działam od 2013 roku. Jestem członkiem rady programowej. Pomagam w opowiadaniu o tym co robimy, prowadzę zajęcia w ramach Rowerowej Szkoły i wspieram Zarząd w ich działaniach. Chcę zmieniać miasto żeby było bardziej przyjazne dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek w tym dla osób z niepełnosprawnościami.

W wolnym czasie jestem instruktorem harcerskim w ZHP i zmieniam świat na lepszy.